> > > Jonathan “Sugarfoot” Moffett potrzebuje pomocy

Jonathan “Sugarfoot” Moffett to wybitny perkusista amerykański, specjalista od muzyki pop, funk i R&B, choć i rock oraz jazz nie są mu obce. Ma on na koncie współpracę z największymi nazwiskami w świecie muzyki popularnej. Należą do nich: Madonna, Janet Jackson, Elton John, George Michael, Quincy Jones, Prince, The Jacksons, Lionel Richie, Stevie Wonder, a przede wszystkim Michael Jackson, z którym perkusista współpracował przez 30 lat.

fot: drumeo.com

Przydomek “Sugarfoot” wziął się z doskonałej techniki gry stopą, dzięki której muzyk potrafi precyzyjnie wykonywać figury oparte na wartościach takich jak 32, a nawet 64.

Dziś Jonathan potrzebuje pomocy każdego, kto docenia jego sztukę i umiejętności perkusyjne. Niedawno znalazł się on w szpitalu z powodu coraz silniejszego bólu w klatce piersiowej. Lekarze stwierdzili wczesny etap rozległego zawału mięśnia sercowego. Ostatecznie muzyk został poddany operacji potrójnych bypassów, która uratowała mu życie.

Ze względu na ogromne koszty, tak samej operacji, jak i rehabilitacji, przedstawiciele Jonathana, Cary Wayne oraz Kari Zalik, zdecydowali się zaapelować do braci perkusyjnej (i nie tylko) o pomoc. W tym celu uruchomili kampanię crowdfundingową na platformie GoFundMe.

W ich oświadczeniu między innymi czytamy:

“Naszym celem jest zebrać fundusze, aby pokryć koszty związane operacją oraz pobytem w szpitalu. Na szczęście lekarze poinformowali nas o tym, że Jonathan powróci do PEŁNI ZDROWIA. Znów da Wam ekscytujące wideoklipy, muzykę, kliniki perkusyjne, a także solową trasę koncertową, którą od jakiegoś czasu przygotowywał.

Zanim to się stanie prosimy wszystkich o pomoc w każdym możliwym zakresie. Nawet najmniejszy wkład będzie mieć znaczenie.Wasza miłość i Wasze wsparcie będzie docenione przez Jonathana Moffetta, jego Rodzinę oraz współpracowników!

Niech Was Bóg błogosławi i dziękujemy za uwagę!

Cary Wayne & Kari Zalik”

Datki można przekazywać pod poniższym adresem: https://www.gofundme.com/jonathan-moffett039s-heart-fund?fbclid=IwAR3eKb-DVnJKx-1YuYhYbfAUW-dW42tNvKo99hWWmHTb7Hb7I_n6zG4HJ9o

Każdy grosz się liczy!

Pełne oświadczenie przedstawicieli Jonathana Moffetta w tej sprawie można przeczytać TUTAJ.