> > > José Manuel Albán Juárez (Manolo) & Ten Typ Mes – “Jeden mail” na żywo dla BeatIt

Tegoroczne Juwenalia w Poznaniu okazały się bardzo udaną imprezą, i to nie wyłącznie z powodów frekwencyjnych, ale także artystycznych. Występy były naprawdę udane i bardzo się podobały studenckiej braci. Dotyczy to zarówno gwiazd współczesnych, jak Organek, Daria Zawiałow czy Mrozu, ale także sensacyjnego występu Krzysztofa Krawczyka, który wystąpił na tej imprezie na wyraźne, wyrażone w internecie, życzenie publiczności i dał występ, na którym młodzież szalała zupełnie jak podczas koncertu młodzieżowej gwiazdy, śpiewając wszystkie teksty.

Nas szczególnie zainteresowały dwa występy, które również przyciągnęły mnóstwo publiczności pod scenę. W piątek 25 maja był to Ten Typ Mes z zespołem, a dzień później Łona i Webber. Dlaczego akurat te koncerty? Ponieważ w obu przypadkach za bębnami zasiadł znany już z naszych łamów José Manuel Albán Juárez, znany również jako “Manolo“.

fotografia: beatit.tv

Dzisiaj prezentujemy numer “Jeden mail” z repertuaru tego pierwszego z wymienionych artystów. Podczas tego występu “Manolo” użył następującego sprzętu:

  • talerze: Meinl 18″ Byzance Extra Dry Dual Crash, Meinl 10″ Byzance Extra Dry Dual Splash oraz 10″ Byzance Vintage Trash Splash (jako hi hat), Meinl 20″ Byzance Vintage Crash, Meinl 15″ Byzance Vintage Pure Hihat, Meinl 15″ Pure Alloy Medium Hihat oraz Meinl 18” Sand Crash Benny Greb
  • bębny: Slingerland Studioking (centralka 22″ x 18″, werbel 14″ x 5,5″, floor tom 14″ x 14″), Bertrand tom/snare 10” i 12”
  • naciągi: Aquarian Superkick I/Aquarian Regulator (centrallka), Aquarian Texture Coated (werbel), Aquarian Studio-X Coated (tomy)
  • pałki: Vic Firth 5B

Bębniarki i Bębniarze! Przed Wami José Manuel Albán Juárez “Manolo” i Ten Typ Mes z zespołem w koncertowym wykonaniu utworu “Jeden mail”, pochodzącego z płyty artysty zatytułowanej “Ała”.

Share