> > > Już wkrótce poznamy Rytm Wrocławia

Miasto stu mostów zaprezentuje swój rytm!

23 września będzie wyjątkowym dniem dla wszystkich wrocławian (i nie tylko). Odbędzie się wtedy wydarzenie o nazwie Rytm Wrocławia. Ma ono na celu pokazanie miasta od jego bogatej, także muzycznie strony. Organizator na facebookowej stronie eventu pisze:

“Zapraszamy wszystkich wrocławian na pl. Nowy Targ, aby wspólnie zagrali Rytm Wrocławia. W dobrych humorach i przy dźwiękach doskonałej muzyki przywitajmy jesień – najbardziej kolorową porę roku”
Do wspólnej dobrej zabawy zapraszają:
Wroclaw Respect Orchestra, która pod batutą Mariusza Dziubka, zabierze nas w niezwykłą podróż po przeróżnych gatunkach i utworach muzycznych – od wrocławskich przebojów, po polskie i zagraniczne hity
Me Myself And I – oryginalny wrocławski zespół z jeszcze bardziej oryginalnym wykonaniem najbardziej znanej piosenki o naszym mieście
Wrocławska Stepownia, która tańcem i stukotem porwie do tańca każdego uczestnika zabawy na Nowym Targu
– artyści występujący w Pawilonach kultury w Parki ESK Wrocław 2016
– prowadzący koncert – Paweł Gołębski

Rytmem Wrocławia nawiążemy także do Wrocławskiej Tamborrady – radosnego święta bębnów, w którym zagrały tysiące uczniów. Dlatego zapraszamy wrocławian, by pojawili się na Nowym Targu z instrumentem perkusyjnym – bębenkiem, grzechotką, pałeczkami – i wspólnie zagrali rytm naszego miasta.

Wstęp bezpłatny”

rytm-wroclawia

Drodzy wrocławianie, a także Ci z was, którzy po prostu chcą usłyszeć jak brzmi to piękne miasto: przybywajcie tam już 23 września!

Strona na facebooku: https://www.facebook.com/events/1736509323265513/?active_tab=highlights