> > > Kartofle Vlog #3: Wielkanocna sonda perkusyjna

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc! Z tej okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim perkusyjnym maniakom i maniaczkom wszystkiego dobrego, spokoju, rodzinnych chwil, świątecznego obżarstwa a także odpoczynku – byle nie od bębnów!

W związku ze świętami postanowiliśmy wyruszyć “na miasto” i po raz kolejny sprawdzić wiedzę Poznaniaków na temat perkusji i wszystkiego, co się z nią wiąże. Tym razem postanowiliśmy wykorzystać Wielkanocne symbole, i wzięliśmy ze sobą mały, czerwony shaker firmy Meinl Percussion w kształcie jajka. Chcieliśmy dowiedzieć się, czy respondenci będą wiedzieli co to jest, i do czego służy. Odpowiedzi były najróżniejsze, ale w większości trafne. Uspokojeni tym faktem już niedługo zasiądziemy do Wielkanocnego śniadania i z wielką przyjemnością przystąpimy do konsumpcji prawdziwych jajek i innych świątecznych frykasów.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka Kartofle Vlog! Wszystkim czytelnikom i widzom Beatit.tv życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji Wielkanocy.

Share