> > > Kaz Rodriguez – sygnowane pałki Zildjian

Nowy model pałek Zildjian – tym razem sygnowany imieniem i nazwiskiem bębniarza, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać – Kaz Rodriguez! Dla tych, którzy nie wiedzą co to za bębniarz to już tłumaczymy.  Angielski perkusista, edukator, producent muzyczny i kompozytor współpracuje z gwiazdami brytyjskiej sceny pop (Jessie Ware, Wilkinson). Ma on również na koncie trzy autorskie albumy pod wspólnym tytułem “Thoughts”, a także tworzy podkłady muzyczne, z których korzystają obecnie najwięksi i najpopularniejsi perkusiści podczas swoich solowych występów. Należą do nich: Gerald Heyward, Chris Coleman czy Aaron Spears. Kaz Rodriguez jest endorserem takich marek jak: Tama, Zildjian, Roland

Nowy model pałki to nic innego jak znany wszystkim rozmiar 3A ale nieco dłuższy. Zastosowanie dodatkowego 3/4″ pozwala na swobodne granie i sięganie do każdej nawet najdalej oddalonej blachy.

  • grubość: 580″
  • długość: 16 3/4″
  • Natural Finish

“Jestem zaszczycony i zachwycony mogąc ogłosić wydanie pałek sygnowanych moim imieniem! Naprawdę zaniemówiłem, wspieraliście mnie w mojej podróży w moich wzlotach i upadkach, a teraz mogę dzielić się z wami moją własną sygnowaną serią pałek… Naprawdę nie mogę się doczekać aż je wypróbujecie”