> > > Kenny Aronoff i pierwsze spotkanie z Davem Grohlem

Poznawanie nowych ludzi bywa ciekawym doświadczeniem. Osobą, która wie coś na ten temat jest znany perkusista sesyjny i koncertowy, Kenny Aronoff. Muzyk znany ze współpracy z największymi gwiazdami showbiznesu w ramach przygotowywanej przez siebie książki wspomniał swoje pierwsze spotkanie z DaveGrohlem, obecnym liderem grupy Foo Fighters. Jak możecie się domyślić, było to dość niefortunne zdarzenie…

Było to mniej więcej tak:

“Miałem poznać Dave’a Grohla. Więc przyszedł. Ja miałem niesamowitego kaca, przed chwilą grałem z Big Bandem Buddy’ego Richa w Nowym Jorku. Poprzedniej nocy maksymalnie imprezowałem z Mattem Sorumem, totalne zniszczenie. No więc mam kaca, właśnie próbuję odprawić się na lotnisku, i nagle przychodzi do mnie wychudzony Dave. Mówi: Hej Kenny, To ja, Dave, jak się masz? Odpowiedziałem, że wszystko w porządku, ale mam trochę kaca i spieszę się na samolot. On naciskał, żebym został w mieście, bo ma koncert, na którym muszę być, i że gra tam jego nowa kapela. Pytam więc: Ok, a jak się nazywacie? Dave odparł: Foo Fighters człowieku! Skwitowałem to krótkim: Boże, co za fatalna nazwa, spadam, na razie”

Później Kenny przyznał, że wydawca nie zgodził się na publikację tej historii w książce. Twierdził, że jest to wyłącznie “rzucanie nazwiskami”. My jednak uważamy, że każda znajomość ma jakieś początki, gorsze lub lepsze. Kenny i Dave dzielili scenę podczas wręczenia nagród Grammy w 2014 r. Nie było widać “złej krwi”, więc wszystko musiało potoczyć się dobrze!

Źródło

Share