> > > Kenny Aronoff wydał autobiografię

Kenny Aronoff to arcymistrz drugiego planu, no i bębnów. Jego grę można usłyszeć na dziesiątkach wielkich hitów, które wszyscy słyszeliśmy tysiące razy nie mając pojęcia, że to właśnie jego partie je napędzają. Przykłady? Służymy: “Blaze Of Glory” (Jon Bon Jovi), “I Will Do Anything For Love, But I Won’t Do That” (Meat Loaf) czy “Heaven Is A Place On Earth” (Belinda Carlisle).

Oprócz wymienionych Kenny współpracował z takimi artystami jak: Bruce Springsteen, The Rolling Stones, Bob Dylan, Smashing Pumpkins, Sting, Lady Gaga, Bruno Mars, Ringo Starr, Johnny Cash, Melissa Etheridge, Alice Cooper, Alanis Morissette, Joe Cocker, Dave Grohl, Steven Tyler, John Mellencamp, John Fogerty. Płyty z jego udziałem sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 300 milionów sztuk, a 1300 spośród nich osiągnęło złoty, platynowy lub diamentowy nakład w USA. Tras koncertowych i występów danych na przestrzeni ostatnich 40 lat nikt nie zliczy…

Taki zawodnik musi mieć to i owo do opowiedzenia i oczywiście ma, a teraz przyszedł czas, aby podzielić się tym z nami wszystkimi. Właśnie opublikowano autobiografię tego artysty, zatytułowaną “Sex, Drums, Rock ‘N’ Roll! The Hardest Hitting Man In Show Business“. Przedmowę napisał sam Neil Peart z zespołu Rush. Może któregoś dnia ukaże się ona w polskiej wersji, ale my chyba nie będziemy na to czekać. A Wy?

kennyaronoffsexdrugsbook