> > > Kerim “Krimh” Lechner i jego sample

Kerim „Krimh” Lechner i firma Bogren Digital przedstawiają nową bibliotekę sampli utworzoną przez tego ekstremalnie (sic!) utalentowanego perkusistę.

Firma tak reklamuję swój produkt:

Wprowadź do swoich metalowych produkcji bębny, które wykraczają poza to, czego kiedykolwiek doświadczyłeś. Koncentrując się na realizmie i głębi, Krimh Drums to profesjonalnie nagrany, bogaty w funkcje i fantastycznie brzmiący instrument Kontakt Player. Dzięki unikalnym funkcjom dodawanie świeżego, nowoczesnego i organicznego brzmienia perkusji do dowolnej produkcji metalowej w dowolnym programie DAW jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.”

  • Fachowo wyprodukowany przez Jensa Bogrena w Fascination Street Studios
  • Próbkowany przez Kerima „Krimha” Lechnera
  • Zaawansowane algorytmy dodawania realizmu do zaprogramowanych bębnów
  • Wbudowane efekty studyjne dla pełnej kontroli tonalnej
  • Zawiera bibliotekę rytmów MIDI w wykonaniu Krimha

Od razu po wyjęciu z pudełka Krimh Drums brzmi niesamowicie. Presety Jensa Bogrena w końcu dadzą ci bębny, które po prostu DZIAŁAJĄ. Kiedy będziesz gotowy do dalszego ulepszania dźwięków, aby uczynić je wyjątkowymi, możesz użyć efektów studyjnej jakości, które są wbudowane w Krimh Drums. Dostajesz wszystko, czego potrzebujesz – kompresję, korektor, kształtowanie transjentów i nasycenie z klasycznych obwodów FET oraz symulatora taśmy.”

Kerim „Krimh” Lechner to wschodząca gwiazda w dzisiejszym pokoleniu bębniarzy metalowych. Swoich wybitnych umiejętności użyczył takim wykonawcom jak m.in. Behemoth, Decapitated, Harakiri For The Sky, Dååth, a obecnie jest członkiem symfoniczno-deathmetalowego zespołu Septicflesh. Każde uderzenie perkusji w instrumencie zostało zsamplowane przez Krimha podczas drobiazgowego procesu nagrywania przez mistrza Jensa Bogrena, który uchwycił każdy niuans wyjątkowego zestawu perkusyjnego Krimha.

Strona producenta: https://bogrendigital.com/products/krimh-drums

Zobacz film reklamujący produkt: