> > > Kobiety do garów! Warsztaty perkusyjne dla kobiet

Przed Wami druga edycja warsztatów Kobiety do Garów w Rockowej Szkole Perkusji Łukasza Jeleniewskiego w Gdańsku!

Jak zapewnia organizatorka, Iga Olechowska, na warsztatach w bezstresowej i przyjaznej atmosferze będziesz mogła stawiać swoje pierwsze perkusyjne kroki.
W kameralnej grupie kobiet, prowadzonej przez kobietę poznasz pierwsze perkusyjne rytmy, poczujesz radość z tworzenia dźwięków i obudzisz swojego rockowego ducha! Doświadczysz również czym jest granie w zespole.

Warsztaty dedykowane są dorosłym kobietom bez górnej granicy wiekowej! Weź ze sobą tylko wygodne buty, butelkę wody i uśmiech!

Warsztaty poprowadzi “Pani Drums“, czyli Iga Olechowska – perkusistka z wieloletnim doświadczeniem, nauczycielka gry na perkusji, perkusistka damskiego zespołu Wieża Bajzel, muzykoterapeutka, założycielka projektu Kobiety do Garów. Od 2014 roku prowadzi warsztaty dla kobiet zarażając pasją do perkusji. Uważa, że nigdy nie jest za późno aby spełniać marzenia.

Od lat zauważam terapeutyczny wpływ gry na perkusji zarówno u siebie jak i osób które uczę. Perkusja to więcej niż instrument. To głos naszego wnętrza, lustro naszych emocji. Pomaga wyzwolić swoje wewnętrzne JA. Perkusja to instrument także dla kobiet, choć jeszcze do niedawna panował stereotyp, że to typowo męski instrument. Moją misją jest to zmienić, zapraszam więc serdecznie wszystkie Kobiety do Garów” – komentuje organizatorka.

Polecamy obejrzeć klip promujący warsztaty:
https://www.youtube.com/watch?v=hTXoNs1FXtc

Data: 19.06.2021
Godz: 17.30-20
Bilet: 40 zł
Miejsce:
Rockowa Szkoła Perkusji
Ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1
80-230 Gdańsk-Wrzeszcz
Zgłoszenia:
warsztaty@kobietydogarow.pl

Przypominamy że ilość miejsc jest ograniczona a o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.