> > > Kolejne atrakcje na UK Drum Show 2017

W Manchesterze nie zabraknie ciekawostek dla fanów vintage’owego sprzętu!

Chociaż do UK Drum Show 2017 zostało jeszcze trochę czasu, już teraz poznaliśmy oficjalny, i niesamowicie imponujący, skład wykonawców. W dniach 23-24 września przed fanami bębnów i bębnienia zaprezentują się takie sławy jak: Thomas LangDennis ChambersJohn JR Robinson, Emanuelle Caplette,George Kollias, Craig Blundell, Stanley RandolphSimon Phillips czy Michael Schack. Robi wrażenie, nieprawda? Ale to nie wszystko, co zostało przygotowane przez organizatorów! Na uczestników czekać będzie również przestrzeń wypełniona zestawami określanymi mianem vintage. Miłośnicy starych bębnów, dziwnych rozwiązań z przeszłości, oraz werbli, które tworzyły historię muzyki na pewno znajdą coś dla siebie.

Vintage drums uk drum show

Publicysta i znawca historycznych zestawów, Nick Hopkin będzie gospodarzem specjalnej sali, w której wystawiane będą te bardzo cenne bębny. Odwiedzający UK Drum Show będą mieli okazję do zobaczenia tych swoistych skarbów, a także dowiedzenia się czegoś więcej na temat ich historii dla muzyki brytyjskiej i nie tylko! Na wydarzeniu będzie również obecny Gary Astridge– historyk bębnów z ery The Beatlesi opiekun techniczny tego drogocennego sprzętu. W sobotę i niedzielę będzie można oglądać zestawy samego Ringo Starra, a także najsłynniejsze werble, na których nagrywane zostały ich największe przeboje.

Ekipa Beatit.tv oczywiście będzie obecna na tym wyjątkowym wydarzeniu razem z kamerami i mikrofonami. Możecie więc spodziewać się pełnej relacji z UK Drum Show. Was również zapraszamy do odwiedzenia Manchesteru w ten (miejmy nadzieję) ciepły, wrześniowy weekend!

http://theukdrumshow.com/

Share