> > > Koncert uczniów Beatit Drum School

Już w najbliższą niedzielę 09.06.2019 roku odbędzie się pierwszy w historii działalności szkoły perkusyjnej Beatit Drum School koncert uczniów.

Wydarzenie odbędzie się w poznańskim klubie Pod Minogą. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Uczniowie zagrają 100% live z akompaniamentem zespołu.
Będziemy grać i zbierać pieniądze na dwa cele charytatywne:
1. Dla Kacpra Kowalskiego.
Choroba Kacpra jest nieuleczalna, osłabia i powoli niszczy jego mięśnie. Na chwilę obecną nie ma leczenia farmakologicznego. Jedynie co może ją spowolnić, to codzienna
rehabilitacja i specjalistyczna dieta. Kacper jest czternastolatkiem kochającym hokej na
trawie, ma wiele planów na przyszłość.
Musimy mu pomóc, aby żył jak najnormalniej i mógł
realizować swoje marzenia. Pomóżcie Kacprowi w walce o jego sprawność.
https://www.facebook.com/M%C3%B3j-najwa%C5%BCniejszy-mecz-w-%C5%BCyciu-1230967310405748/
Mój najważniejszy mecz w życiu
2. Fundacja „Duch Leona” – Żeby dziesiątki tysięcy tych zwierząt nie wypełniały schronisk, żeby nie były wyrzucane, wieszane, topione ale też, żeby nie cierpiały, w tzw domowym zaciszu, z powodu niewiedzy właścicieli.
Możemy to osiągnąć jedynie za pomocą edukacji. Zwiększając świadomość pojedynczych osób, a co za tym idzie, zwiększając świadomość społeczeństwa. Wierzymy, że wiedza w połączeniu z empatią sprawi, że ludzie nie będą bezmyślnie oddawali psów do schronisk, wyrzucali z samochodów i pozbywali się ich w przeróżne sposoby, a zrozumienie ich zachowań, potrzeb i odpowiedzialności za wzięte zwierzę, poprawi znacznie jakość naszego wspólnego życia.
https://www.facebook.com/fundacjaduchleona/
Fundacja „Duch Leona”

Link do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/170275457245101/

Serdecznie zapraszamy!