> > > Koncert w Londynie z okazji 400-lecia firmy Zildjian

Zildjian zapowiada koncert w Londynie z udziałem gwiazd perkusji z okazji 400-lecia marki

Wydarzenie Zildjian 400th Live UK uczci cztery stulecia działalności firmy.

Avedis Zildjian Co. to najstarszy i największy na świecie producent talerzy perkusyjnych. W ramach obchodów czterechsetnej rocznicy powstania firma szykuje imprezę z udziałem znanych na całym świecie bębniarzy, która odbędzie się 15 października 2023 r. w sali Clapham Grand w Londynie.

Jesteśmy podekscytowani możliwością świętowania tej znaczącej rocznicy w Londynie wraz z niektórymi z naszych najbardziej niesamowitych artystów, kolegów i przyjaciół” – powiedziała Craigie Zildjian, prezes i właścicielka marki Zildjian w 14. pokoleniu. „To wyjątkowy moment, aby zastanowić się nie tylko nad naszą historią, ale także podzielić się ekscytacją związaną z tym, co nas czeka”.

Podczas wydarzenia Zildjian 400th wystąpi zespół na stałe grający w tym miejscu, a także najlepsi współcześni perkusiści, w tym m.in. Karl Brazil, Dennis Chambers, Gavin Harrison, Craig Reynolds, Ash Soan, Ben Thatcher oraz Steve White.

To będzie niezapomniana noc upamiętniająca 400 lat inspirowania ludzi przez firmę Zildjian do wyrażania siebie poprzez muzykę” – powiedział dyrektor generalny Zildjian, John Stephans. „To także fantastyczna okazja, aby podzielić się niesamowitą muzyką z naszymi pracownikami, artystami i fanami w Wielkiej Brytanii”.

Bilety na to wydarzenie dostępne są pod adresem:
https://claphamgrand.com/event/zildjian-400th-live-uk/

Oficjalna strona Zildjian: https://zildjian.com/
Zildjian na FB: https://www.facebook.com/Zildjian I https://www.facebook.com/ZildjianPolska
Zildjian na Instagramie: https://www.instagram.com/zildjiancompany/ I https://www.instagram.com/zildjianpolska/
Zildjian na YT: @ZildjianCompany