> > > Konkurs Akademii Rocka

Akademia Rocka – konkurs dla zespołów

Akademia Rocka ogłasza konkurs dla zespołów. Każdy z pięciu zespołów półfinałowych dostanie od Akademii studio na godzinę. W środku będzie omikrofonowany backline, a palec realizatora tuż nad przyciskiem „REC“. Macie godzinę, żeby zagrać najlepiej jak potraficie swój kawałek. Oni to nagrają i dla Was zmiksują. Zmiksowane kawałki wezmą udział w głosowaniu finałowym. Do utworu, który zbierze najwięcej głosów, nakręcony zostanie teledysk.

Akademia Rocka - konkurs

Przebieg konkursu:
16.05 – 29.05zgłoszenia
Spośród nadesłanych zgłoszeń jurorzy wybiorą 20 zespołów. Utwory tych wykonawców zostaną opublikowane na fanpage’u Akademii Rocka (facebook.com/AkademiaRockaWarszawa) i wezmą udział w głosowaniu.
30.05 – 8.06głosowanie nr 1
Głosują Internauci. Pięć zespołów o największej liczbie głosów wchodzi do półfinału.
11.06nagrania półfinałowej piątki
Każdy zespół wchodzi do studia na godzinę. Akademia Rocka zapewnia backline i realizatora. Wy musicie tylko dobrze zagrać.
20.06 – 24.06głosowanie nr 2
Zmiksowane utwory półfinałowej piątki zostaną opublikowane na fanpage’u Akademii Rocka i wezmą udział w głosowaniu finałowym.
24.06zakończenie głosowania i wyłonienie zwycięzcy
Dla zwycięzcy zostanie zrealizowany teledysk do utworu, który nagrał w ramach konkursu.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@akademiarocka.pl
Zgłoszenie musi zawierać: nazwę zespołu, skład, zdjęcie oraz poglądowe nagranie utworu, który chcecie zgłosić do konkursu (to może być nawet nagranie z próby zrobione telefonem). Zgłoszenia przyjmuje się do 29.05 do godziny 23:59.

Spośród nadesłanych zgłoszeń nauczyciele Akademii Rocka wybiorą 20 zespołów. Jakość nadesłanego nagrania nie ma znaczenia. Najważniejszy jest pomysł na kawałek.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmują: portal dla zespołów band.pl oraz BeatIt.

Organizatorem konkursu jest Akademia Rocka – warszawska rockowa szkoła muzyczna i studio nagrań.
Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.akademiarocka.pl

POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ W 60 MINUT!