> > > Konkurs Promark-Evans Drum Contest II

Podczas kolejnej edycji spotkania Integration and Groove, które odbywa się co roku latem i zimą w miejscowości Błażowa na uczestników czeka wyjątkowy konkurs. Nazywa się Promark-Evans Drum Contest II i odbędzie się 9 lutego 2018 r. w ramach warsztatów. Wystarczy nagrać dobrej jakości film prezentujący osobę grającą dowolny utwór muzyczny (nie dłuższy niż 5 minut) i umieścić go na Youtube. Następnie wypełniamy formularz, dopełniamy niezbędnych formalności i czekamy na zakwalifikowanie się do konkursu. Jako, że jest to konkurs przeznaczony dla młodych perkusistów ich zdolności będą oceniane na podstawie przyporządkowania do grup wiekowych (młodszej, do 10 lat i średnio – zaawansowanej, do 14 lat).

Zgłoszenia można składać na adres promark_evansdrumcontest@wp.pl do 31.01.2018 r. Lista zakwalifikowanych ukaże się 2.02.2018 r. na stronie www.szkolamuzyczna.blazowa.pl. Więcej informacji znajdziecie w REGULAMINIE

Nagrodami jest wysokiej jakości sprzęt marki Evans oraz Promark, który zapewnia firma Music Dealer.

Zapraszamy do zmierzenia się z własnymi umiejętnościami i zaprezentowania przed zacnym jury. Odwiedzajcie stronę warsztatów Integration and Groove i zapisujcie na to świetne wydarzenie!

https://www.facebook.com/Integration-Groove-523099321151665/

Share