> > > Konkurs Roland V-Drums Heroes

Weź udział w konkursie i wygraj cenne nagrody!

Perkusje elektroniczne firmy Roland to sprzęt używany powszechnie przez amatorów i profesjonalistów na całym świecie. Muzycy cenią sobie go za niezawodność, przydatne funkcje, możliwości tworzenia własnych brzmień i mobilność. Tym właśnie cechują się m.in. modele TD-11 i TD-25 W okresie przedświątecznym ten ceniony producent wychodzi z inicjatywą do swoich fanów!

Roland V-Drums

Macie niepowtarzalną okazję na wygranie sprzętu marki Roland o wartości 2000 Euro!!! Ta kwota z pewnością pozwoli doposażyć posiadany już arsenał, albo rozpocząć przygodę z nowymi urządzeniami- wszystko zależy od Was. Zasady konkursu są bardzo proste. Oto one:

1. Nagraj swoim smartfonem wideo, na którym grasz na zestawie TD-11 lub TD-25 (długość nagrania nie może przekraczać minuty)

2.Możesz też odwiedzić tę stronę aby nagrać swoją prezentację w jednym ze sklepów posiadających w ofercie model TD11/TD-25

3. Zamieść swoje wideo na Instagramie używając hasztagów #TD11hero (kiedy grasz na TD-11) lub #TD25hero (kiedy używasz TD-25)

4. Właśnie się zgłosiłeś! Poszczególne filmiki będą ukazywać się na tej stronie . Nie umknie nam żaden hasztag, o ile został poprawnie zamieszczony.

5. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 19.12.2017 r.

Wszystkim biorącym udział już teraz życzymy powodzenia!

https://www.roland.com/

Share