> > > Kontrolery FD-9 i KT-9 od firmy Roland

Ćwiczenie nocą? Żaden problem!

Czasami życie układa się tak, że jedyną porą, kiedy można w spokoju ćwiczyć grę na perkusji jest noc. Zestaw akustyczny odpada, bębny elektroniczne, nawet jeśli gramy w słuchawkach, też wydają dźwięki. Cóż więc zrobić? Firma Roland przychodzi z pomocą! Przedstawiamy kontroler hi-hatu FD-9, i stopkę KT-9 które cechują się bardzo cichym działaniem, najcichszym jakie kiedykolwiek pojawiło się w ofercie producenta.

KT-9_BR

 

FD-9 różni się od typowych kontrolerów hi-hatu zredukowaną do minimum głośnością pracy. Zwykłe mechanizmy działają niekiedy bardzo głośno, ten z kolei obniża generowany przez poprzednie modele hałas nawet o 50 %, a wszystko to  dzięki zastosowaniu nowego przegubu, który działa płynnie i bezszelestnie. Idealnie połączy się z cichymi naciągami do perkusji elektronicznych oraz  równie cichą stopką KT-9. FD-9_SIDE

Charakterystyczną jej cechą jest brak bijaka, co bezpośrednio przyczynia się do redukcji hałasów, nawet o 85 %. Zastosowano w niej taki jak w FD-9, cichy i płynny mechanizm przegubowy. Ważną cechą obu kontrolerów jest duża stabilność. Nie ma szans na nagłe przesuwanie się stopki, bez względu na siłę nacisku. FD-9 i KT-9 są kompatybilne ze wszystkimi perkusjami i perkusjonaliami elektornicznymi firmy Roland, od Octapada SPD 30 do HandSonic HPD 20. Podczas targów Musik Messe we Frankfurcie oprócz FD-9 i KT-9 ukazało się także wiele innych produktów: tunery, efekty gitarowe i wokalowe, case’y czy loopery. Zapraszamy perkusistów i nie tylko do zapoznania się z ofertami firm Roland i BOSS!

http://pl.rolandeasteurope.com/