> > > Limp Bizkit z nowym perkusistą?

Po długich miesiącach nieobecności na scenie, zespół Limp Bizkit powrócił do Stanów 15 lipca na koncercie w Indianie. Wspomniany koncert jak również ponowne spotkanie z publicznością na festiwalu Lollapalooza odbyło się bez obecności Johna Otto za bębnami. Ku zaskoczeniu fanów jego miejsce zajął Brandon Pertzborn znany ze współpracy z takimi wykonawcami jak Black Flag, Ho99o9 czy Marilyn Manson. Grupa nie podała przyczyny ani czasu trwania zastępstwa. Zdziwienie jest tym większe, że John Otto był (obok wokalisty Freda Dursta) do tej pory najdłużej aktywnym członkiem grupy, która przeszła wiele zmian personalnych. 

Sam John Otto również nie odniósł się do swojego aktualnego statusu jako członka zespołu. 16 sierpnia muzyk opublikował oświadczenie na swoim oficjalnym profilu na Instagramie w którym zapowiedział zwiększenie aktywności w mediach społecznościowych.

9 sierpnia zespół odwołał resztę letniej trasy koncertowej z powodów trudności w organizacji imprez w dobie obostrzeń związanych z COVID-19.

Aby śledzić oficjalny profil Johna Otto kliknij TUTAJ.

Polecamy również obserwować oficjalny kanał Youtube Brandona, na którym zamieszcza wiele ciekawych treści perkusyjnych, w tym covery takich zespołów jak Muse, Tool czy Slipknot.

Poniżej fragment koncertu Limp Bizkit z Brandonem: