> > > Livestream z udziałem Daru Jonesa

PDP odpala nowy program streamingowy zatytułowany “Get It Started“, którego gospodarzem będzie Daru Jones.

Jak mówią pomysłodawcy, “Get It Started” będzie miejscem dla perkusistów pragnących wejść na kolejny poziom swojej muzycznej kariery. Program będzie obejmował szeroką paletę zagadnień oraz da możliwość zadawania pytań jego gospodarzowi podczas każdej comiesięcznej sesji streamingowej. Daru Jones oraz jego goście postarają sie na nie odpowiedzieć dzieląc się swoimi opiniami, doświadczeniami i wiedzą. Oto wypowiedź Daru na temat programu: TUTAJ.

Daru Jones jest dwukrotnym zdobywcą nagrody Grammy, a także wieloletnim endorserem marek PDP i DW. Koncertował i nagrywał m.in. z takimi gwiazdami jak: Jack White, Pete Rock, Gloria Gaynor, Pee Wee Ellis, czy Queen Latifah. Jest on również wziętym perkusistą na scenie hiphopowej, producentem muzycznym i właścicielem wytwórni płytowej RUSIC Records.

Oto komentarz Daru Jonesa: “Mamy nadzieję zachęcić dzisiejszą i kolejną generację muzyków do zajrzenia wgłąb siebie, a także odnalezienia własnego głosu i sposobu na to, aby być autentycznym. Jestem bardzo podekscytowany tym, że będę miał możliwość porozmawiać z wami wszystkimi i zbudować most edukacyjny na temat kultury groove’u wraz z legendarnymi i wytrawnymi muzykami, którzy będą moimi gośćmi. Podejdźcie do tego z otwartymi umysłami i pozytywnymi wibracjami, abyśmy mogli sobie pomóc w tych czasach.

Aby wziąć udział w dyskusji na żywo należy wejść na profil FB PDP, a także na kanał YouTube lub Facebook DW w południe czasu PST (a więc o 21.00 naszego czasu) w każdy drugi poniedziałek miesiąca. Pełna lista odcinków wraz z katalogiem wstecznym jest dostępna na stronie Drum Network. Oto najbliższe sesje:

  • 14 września – Odcinek 1: Jak stworzyć własne brzmienie?
  • 12 października – Odcinek 2: Jak poprawić obecność w mediach społecznościowych?
  • 9 listopada – Odcinek 3: Jak zdobyć odpowiedni sprzęt?
  • 14 grudnia – Odcinek 4: Jak ubiegać się o umowę endorserską?

Zapraszamy w imieniu własnym, Artysty oraz organizatorów!