> > > Marcin Dudzicki (perkusista zespołu Kabanos) w potrzebie!

3 września 2018 roku na drodze ekspresowej S8 w kierunku Wrocławia wydarzył się bardzo poważny wypadek, w którym wraz ze swoją dziewczyną uczestniczył perkusista Marcin Dudzicki, znany z grupy Kabanos. Wiadomo, że oboje zostali poważnie ranni w zdarzeniu, na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanych do szpitala.

fot: Marcin Dudzicki

Na stronie zespołu Kabanos pojawił się wpis:

“Uff. Wicia jest po operacji, ma złamany kręgosłup w odcinku szyjnym, ale całe szczęście rusza rękami, nogami, rdzeń jest cały! Czeka go teraz długa droga powrotu do pełni sił, życzmy mu jak najwięcej zdrowia.”

Joanna Dudzicka postanowiła stworzyć zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie i rehabilitację brata za pomocą portalu zrzutka.pl:

“W dniu 3 września Dudzik miał wypadek, podczas którego oboje zostali mocno poturbowani – Marcin po wielogodzinnej operacji we Wrocławiu ma wyciętą śledzionę i złamany kręgosłup w odcinku szyjnym. Choć rusza rękami i nogami, czeka go długa i kosztowna rehabilitacja – i tu wkraczacie Wy.”

Serdecznie wszystkich zachęcamy do udzielenia wsparcia. Kolega perkusista potrzebuje naszej pomocy!

LINK DO ZRZUTKI: TUTAJ

Kabanos to polski zespół rockowo-metalowy założony w 1997 r. w Piasecznie. Marcin Dudzicki jest związany z zespołem od 2010 r., a jego grę można słyszeć na czterech ostatnich albumach grupy.