> > > Matt Laug wystąpi z AC/DC podczas festiwalu Power Trip

Wczoraj zespół AC/DC ogłosił na swoich mediach społecznościowych, że odbywa próby przed swoim występem na festiwalu Power Trip, który odbędzie się w dniach 6 – 8 października w Indio w Kalifornii. Oprócz AC/DC wystąpią tam największe gwiazdy hard rocka i metalu: Guns n’ Roses, Iron Maiden, Judas priest, Metallica oraz Tool.

AC/DC wystąpi podczas tej imprezy 7 października i wiadomo już, że za bębnami nie zasiądzie Phil Rudd. Zastąpi go Matt Laug. W krótkim komunikacie czytamy: “Rozgrzewamy się na Power Trip! Posłuchajcie próby chłopaków z Cliffem Williamsem, który powraca z emerytury na ten festiwal, a także z Mattem Laug na bębnach.”

Fragment nagrania z próby tutaj: https://www.facebook.com/acdc/videos/955852095714142

Matt Laug urodził się w 1968 r. w miejscowości Florence, w stanie Karolina Południowa, USA. W 1986 r. przeprowadził się do Los Angeles. Od tamtej pory koncertował i nagrywał z takimi artystami jak: Alanis Morissette, Slash’s Snakepit, Anastacia, Pat Benatar, Beth Hart, New Radicals, Alice Cooper, Lifehouse, Christina Aguilera, Vasco Rossi, Tate Stevens, Mikalah Gordon (American Idol) , Melissa Etheridge, The Calling, Richard Marx, The Corrs, Eros Ramazzotti, Mike Campbell and The Dirty Knobs, Edgar Winter, czy Eddie Money. Matt jest jednym z najbardziej rozchwytywanych perkusistów sesyjnych w Los Angeles, a płyty z jego udziałem rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 35 milionów sztuk.

Matt Laug używa sprzętu następujących marek: Paiste, DW, Vic Firth oraz Remo.

Oficjalna strona: https://www.mattlaugdrums.com/
FB: https://www.facebook.com/mattlaugdrums
Instagram: https://instagram.com/mattlaugdrums/
YT: https://www.youtube.com/@MattLaugdrums