> > > Meinl Drum Festival 2016: Tama & Meinl

Jak prawdopodobnie każdy maniak bębnów w Polsce pamięta, 17 września 2016 r. odbyło się chyba największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie perkusyjne tego roku (obok opolskiego Drum Festu), a mianowicie MEINL DRUM FESTIVAL 2016.

meinl-tama Ken Hoshino, Masaki Mizuno, Reinhold Meinl Alex Meinl

 

W Teatrze Roma stawiło się kilkaset Bębniarek i Bębniarzy, którzy zjechali z całej Polski, by cieszyć się występami krajowych i zagranicznych gwiazd, spotkać się z nimi, przybić piątkę, pogadać, strzelić sweet focię, na własne oczy i uszy obadać pełną ofertę blach i perkusjonaliów firmy Meinl, ale także (a może przede wszystkim) poznać się osobiście i choć trochę zintegrować.

Ekipa BeatIt, oprócz tych wszystkich celów, miała jeszcze jedno zadanie: zrelacjonować całe wydarzenie (reportaż z festiwalu możecie zobaczyć w osobnym poście), a także pociągnąć za język artystów biorących udział w tym niecodziennym wydarzeniu oraz jego organizatorów. W związku z tym, specjalnie dla Was, panowie: Ken Hoshino (Dyrektor Zarządzający w firmie Hoshino Gakki), Masaki Mizuno (Dyrektor Sprzedaży marki Tama na Europę) oraz gospodarze festiwalu Reinhold Meinl i Alex Meinl (wiadomo) w wywiadzie, jakiego udzielili nam tuż po zamknięciu imprezy MEINL DRUM FESTIVAL 2016.

Życzymy miłego odbioru!