> > MEINL na Warsaw Drum Festival 2015

Reprezentacja MEINL na Warsaw Drum Festival 2015

Jak wielu z Was już zapewne się orientuje, w dniach 4 – 6 września 2015 r. odbędzie się festiwal perkusyjny o nazwie WARSAW DRUM FESTIVAL,  którego pomysłodawczynią i organizatorką jest znana Wam wszystkim doskonale perkusistka, edukatorka i, jak widać, także animatorka kultury – Agnieszka “Aggie” Trzeszczak. Program tej trzydniowej imprezy przewiduje m.in. warsztaty perkusyjne, panele, dyskusje, targi, konkursy oraz koncerty.

Ponieważ każda pliszka swój ogonek chwali, znany i uznany niemiecki producent talerzy perkusyjnych przedstawia perkusistów ze swojej stajni, którzy pojawią się na tej ciekawie zapowiadającej się imprezie. Są nimi: Adam Marszałkowski, Paweł “Pavulon” Jaroszewicz, Robert Luty, Krzysztof Dziedzic, Maciej Dzik oraz Matt Garstka. Na scenie zobaczymy m.in. zespoły Coma, Poluzjanci oraz Disperse, w których występują niektórzy spośród wspomnianych artystów.

Dodatkowo w związku z konkursem Stargate Drum Contest, o którym już informowaliśmy, do zdobycia są m.in. blachy i pady ćwiczeniowe ufundowane przez firmę MEINL!

unnamed (1)