> > > Meinl Percussion Festival 2018: bilety już dostępne

Jak już chyba wszyscy maniacy perkusji i instrumentów perkusyjnych wiedzą, 23 czerwca 2018 w niemieckim Gutenstetten odbędzie się pierwsza edycja festiwalu perkusyjnego organizowanego przez firmę Meinl. Wydarzenie nazywa się Meinl Percussion Festival 2018 i skierowane jest do wszystkich miłośników najróżniejszych perkusjonaliów.

Ponieważ przygotowania do imprezy idą pełną parą i z iście niemiecką precyzją, od dnia wczorajszego można już kupować bilety na tę doskonale zapowiadająca się imprezę. Są one dostępne w przedsprzedaży w sklepie internetowym firmy Meinl (meinlshop.de) w cenie 10 €.

Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie po tym adresem: https://www.meinlshop.de/en/meinl-percussion/ticket-mpf-18/meinl-percussion-festival-2018-e-ticket-mpf18-ticket.

Nam pozostaje już tylko zachęcić Was do udziału w Meinl Percussion Festival 2018, który bez wątpienia zapisze się na trwałe w historii firmy i pamięci miłośników cajonów, djembe, bongosów, gong drumów i wszelkiego typu instrumentów perkusyjnych. Polecamy!

Share