> > > Meinl Percussion Festival 2018: koncerty

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, 23 czerwca 2018 w niemieckim Gutenstetten odbędzie się pierwsza edycja festiwalu perkusyjnego organizowanego przez firmę Meinl. Wydarzenie nazywa się Meinl Percussion Festival 2018 i skierowane jest do wszystkich miłośników najróżniejszych perkusjonaliów.

W ramach festiwalu organizatorzy zapraszają na całą serię warsztatów i występów na żywo. Przewidziany jest na przykład koncert grupy perkusyjnej Die Schlagzeugmafia, a także duetu perkusyjnego Dreschheads w roli headlinera na Performance Stage.

Oto zaproszenia ze strony Artystów:

– Festival Update – Dreschheads

– Festival Update – We are very happy to announce that dreschheads will play on the "Performance Stage" as headliner ! Come and join the show.Tickets are available here: https://www.meinlshop.de/en/meinl-percussion/ticket-mpf-18/meinl-percussion-festival-2018-e-ticket-mpf18-ticket

تم النشر بواسطة ‏‎Meinl Percussion Festival‎‏ في 6 أبريل، 2018

 

– Festival Update – Die Schlagzeugmafia

– Festival Update – We are really happy to announce that Die Schlagzeugmafia will will play at the "Performance Stage" ! Tickets are available here: https://www.meinlshop.de/en/meinl-percussion/ticket-mpf-18/meinl-percussion-festival-2018-e-ticket-mpf18-ticketDon't miss it !#meinlpercussionfestival2018 #mpf18

تم النشر بواسطة ‏‎Meinl Percussion Festival‎‏ في 5 أبريل، 2018

Dreschheads składa się z dwóch muzyków: perkusisty Simona Gattringera i perkusjonisty Maxa Grösswanga. Artyści podczas swoich występów łączą perkusyjne groove’y oraz brzmienia najróżniejszych przeszkadzajek z muzyką elektroniczną. Pochodzą z Austrii, aczkolwiek obecnie tworzą i mieszkają w Hamburgu. Współpracują z najróżniejszymi artystami z całej Europy.

Die Schlagzeugmafia: ich program łączy tradycję amerykańskich perkusyjnych zespołów marszowych z elementami slapsticku. Zespół składa się z pięciu wykształconych w swojej dziedzinie perkusistów. Misja: rozrywka z rytmem w tle (jak twierdzą, nie biorą wtedy jeńców). Narzędzia pracy: bębny, dłonie wraz z resztą ciała plus szczypta humoru i mnóstwo charyzmy scenicznej.

Share