> > > Meinl Percussion Festival 2018: warsztaty dla dzieci

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, 23 czerwca 2018 w niemieckim Gutenstetten odbędzie się pierwsza edycja festiwalu perkusyjnego organizowanego przez firmę Meinl. Wydarzenie nazywa się Meinl Percussion Festival 2018 i skierowane jest do wszystkich miłośników najróżniejszych perkusjonaliów.

W ramach festiwalu organizatorzy zapraszają na całą serię warsztatów. Przewidziane jest na przykład spotkanie dla dzieci pod hasłem “All About Kids“, które poprowadzą Heiko Tuch i prowadzony przez niego zespół Die Trommelkinder. Przewiduje się:

  • warsztaty na temat kartonowego cajona Meinl MYO Chalkboard Cajon
  • występ Die Trommelkinder.

Oto zaproszenie ze strony Artystów:

– Festival Update – Heiko Tuch & Die Trommelkinder

– Festival Update – Heiko Tuch & Die Trommelkinder will host our "All About Kids" World. Trommelkinder performanceMYO Chalkboard Cajon WorkshopTickets are available here: https://www.meinlshop.de/en/meinl-percussion/ticket-mpf-18/meinl-percussion-festival-2018-e-ticket-mpf18-ticket

تم النشر بواسطة ‏‎Meinl Percussion Festival‎‏ في 3 أبريل، 2018

Heiko Tuch pochodzi z Drezna. Studiował perkusję i zestaw perkusyjny na tamtejszym Konserwatorium im. Carla Marii von Webera (Hochschule für Musik Carl Maria von Weber Dresden). W 1989 r. założył pierwszą na terenie Niemiec prywatną szkołę rytmu dla dzieci – Die Trommelkinder. Do dziś Heiko pełni w niej funkcję szefa, nauczyciela rytmu, a także kompozytora.

Die Trommelkinder mają do dziś na koncie ponad 250 występów w Niemczech i za granicami tego kraju, podczas których wykonują także własne kompozycje.

Share