> > > MEINL Sonic Energy i Meinl Percussion na Wibracje Festiwal 2020

W dniach 03-06 września 2020 roku w Białobrzegach k. Warszawy odbędzie się 4.edycja Wibracje Festiwal 4.0. Jest to największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.

Festiwal to nie tylko coroczne spotkanie, ale także tworząca się społeczność ludzi zainteresowanych takimi zagadnieniami jak psychologia, medycyna niekonwencjonalna, rozwój duchowy i osobisty, praca z ciałem, wellness, badania i odkrycia naukowe oraz wiele innych.

Podczas tych czterech dni uczestnicy imprezy będą mieli okazję wysłuchać występów ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy, wziąć udział w licznych warsztatach, wykładach, koncertach, wspólnych ogniskach i innych zajęciach, takich jak np. joga i medytacje, a także taniec i muzyka. Organizatorzy wydarzenia zadbali także o najmłodszych uczestników i przygotowali dla nich specjalną strefę dla dziecka.

Instrumenty Meinl Sonic Energy i Meinl Percussion doskonale wpisują się w taki klimat i dlatego przedstawiciele marki pojawią się na nim i w tym roku z szeroką ofertą instrumentów i akcesoriów. Ich stoisko będzie czekało na uczestników przez dwa festiwalowe dni (sobota i niedziela).

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA
ul. Spacerowa 35
05-127 Białobrzegi

Więcej informacji:
https://www.meinlsonicenergy.com/
https://www.meinlpercussion.com/
http://wibracje.com.pl/