> > > Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm na Wibracje Festiwal 2018

Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm będą uczestniczyć w drugiej już edycji festiwalu Wibracje Festiwal, który odbędzie się w dniach 7 – 10 czerwca w Green Park Conference Center w Serocku.

Wibracje Festiwal 2018, Green Park Conference Center w Serocku

Oto, w jaki sposób opisują to wydarzenie organizatorzy:

Wibracje Festiwal to wydarzenie, które zrodziło się z pasji podobnie myślących osób, aby dzielić się i żyć alternatywnym stylem życia z innymi ludźmi o otwartych umysłach. Jego misją jest stworzenie platformy, na której ludzie z tymi samymi alternatywnymi przekonaniami mogą spędzać razem czas, aby dzielić się ze sobą swoją wiedzą, słuchać uspokajającej melodycznej muzyki i poznać ostateczną prawdę życia. Instrumenty Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm idealnie pasują do całej atmosfery festiwalu. Dlatego też w sobotę, 9 czerwca i niedzielę 10 czerwca, odbędzie się wystawa, w której poznasz różnorodność naszych instrumentów.
Spędź dzień wolny i posłuchaj ponad 80 prelegentów z różnych krajów europejskich, weź udział w ponad 150 godzinach wykładów i warsztatów, przeżyj wiele koncertów, weź lekcje jogi i medytacji i osobiscie przetestuj wszystkie instrumenty Meinl Sonic Energy i Meinl Viva Rhythm od Enery Chimes i Singing Bowls po Djembe i Cajony.
Nie przegap tej daty. Czekamy na Ciebie przy naszym stoisku.”

Sądzimy, że warto się skusić!

http://www.meinlsonicenergy.com/

https://www.meinlvivarhythm.com/

http://wibracje.com.pl/

Share