> > > MIDI Grooves by Daray od Hertz Drums
Dariusz “Daray” Brzozowski to jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich perkusistów z kręgu metalu ekstremalnego. Wraz z muzykami takimi, jak: Zbigniew “Inferno” Promiński (Behemoth), Paweł “Pavulon” Jaroszewicz (Antigama, ex-Vader, ex-Decapitated, ex-Hate, ex-Belphegor), czy ostatnio Michał Andrzejczyk (Vader), należy do ścisłej czołówki najbardziej rozpoznawalnych polskich bębniarzy na świecie.
Od ponad dekady “Daray” jest pałkerem norweskich mistrzów symfonicznego black metalu – zespołu Dimmu Borgir. W naszym kraju występuje z zespołami: Hunter, Black River i Jelonek. Ma także na koncie współpracę z takimi zespołami, jak m.in.: Vesania, Masachist, Neolitic, czy Symbolical. Artysta jest endorserem marek: Meinl Cymbals, Tama Drums i Wincent Drumsticks.
Hertz Drums (odnoga Hertz Studio prowadzonego przez braci Wiesławskich) wypuszcza właśnie paczkę pod nazwą “MIDI grooves by Daray“. Reklamują to w następujący sposób:
Daray cieszy się powszechnym uznaniem za sprawą swoich wyjątkowych umiejętności perkusyjnych i jest integralną częścią potężnego brzmienia zespołu Dimmu Borgir. Teraz możesz mieć tę samą intensywność i precyzję w swoich własnych produkcjach metalowych dzięki jego groove’om. Ten pakiet jest niezbędny dla każdego muzyka metalowego, który chce tworzyć wyjątkowe i mocne utwory. Dzięki charakterystycznej grze Daray’a będziesz mieć dostęp do całej gamy oszałamiających rytmów, które wstrzykną energię i złożoność do Twojej muzyki.
Wśród najważniejszych elementów tego pakietu znajdują się intensywne blasty, które stały się podstawą gry Daray’a. Te blast beaty, wykonywane z szybkością błyskawicy, wniosą nieustanny drive i zaciekłość do twoich metalowych kompozycji. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad nowym metalowym projektem, czy chcesz ulepszyć istniejące utwory, pakiet Daray Dimmu Borgir Midi Grooves będzie nieocenionym zasobem.
Zamówienia można składać pod tym adresem: https://hertzinstruments.com/products/midi-grooves-by-daray/
“Daray” na Instagramie: https://www.instagram.com/daraydrummer/