> > > Międzynarodowy Turniej Perkusyjny – Tony

Dnia 22.11.2021 roku wystartował Międzynarodowy Turniej Perkusyjny, którego organizatorem jest prywatna szkoła muzyczna Tony z Wrocławia.

Konkurs składa się z dwóch kategorii (trzy poziomy trudności). Organizator nie podzielił uczestników na grupy wiekowe – brak ograniczeń wiekowych.

Kategoria pierwsza: etiuda na pad/werbel 

Kategoria numer dwa: gra na zestawie perkusyjnym

NAGRODY:

W każdej kategorii i z każdego poziomu Jury w składzie Wojtek Deręgowski, Tomasz Torres, Michał Maliński, Oskar Podolski, Grzegorz Staniek, Tomasz Garbera, Kuba Regulski oraz Michał Lange (przewodniczący Jury) wyłoni po jednym ze zwycięzców (łącznie 6).

Ponadto wybranych zostanie dwóch zwycięzców Grand Prix, po jednym z każdej kategorii (bez podziału na poziom), którzy w jakiś sposób wybiją się na tle pozostałych uczestników. Nie jest powiedziane, że szanse mają tylko osoby w grupach zaawansowanych!

Nagrodami są m.in pady, pałki, lekcje perkusji, zniżki na talerze Impression, dostęp do kursu https://practiceroom.studio/

ale także werbel Sonor Benny Greb (mk1) oraz crash 16” marki Impression z serii Dark.

Szczegółową rozpiskę nagród, wymagania techniczne nagrań oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie w regulaminie konkursu, który wraz nutami i podkładami do pobrania, znajduje się na dysku: TUTAJ

Zapraszamy do wzięcia udziału i mocno trzymamy kciuki za wygrane!