> > > Mike Johnston gwiazdą klinik perkusyjnych z okazji 135-lecia marki Gretsch

Firma Gretsch kontynuuje celebrację sto trzydziestej piątej rocznicy powstania i robi to z przytupem. Informowaliśmy już o wypuszczeniu rocznicowego werbla, następnie na rynku pojawił się zestaw perkusyjny 135th Anniversary Drum Set – limitowany Broadkaster z egzotycznego mahoniu w wykończeniu Dark Emerald lub Classic Mahogany, który przywołuje tradycję złotej ery swingu okrągłą tabliczką znamionową Gretscha, obręczami typu single flange oraz vintage’owymi claw hookami.

Teraz przyszła pora na kolejny ruch, jakim jest azjatycka trasa klinik perkusyjnych pod hasłem 135th Anniversary Clinic Tour, której gwiazdą będzie wybitny edukator, twórca nagradzanej witryny Mikeslessons.com i wspaniały perkusista – Mike Johnston.

Kliniki perkusyjne Gretsch Mike Johnston

zdjęcie: Gretsch Drums

Artysta komentuje to nadchodzące wydarzenie w następujący sposób:

Jestem podekscytowany możliwością dzielenia się swoją wiedzą i entuzjazmem dla perkusji z ludźmi w Chinach, Tajlandii, Tajwanie i Indonezji! Będzie to więcej niż tylko groove’y i przejścia. Nie mogę się już doczekać tego, kiedy będę mógł pokazać uczestnikom tych warsztatów jak wiele korzyści bębny potrafią wnieść do ich życia. Moim celem jest połączenie inspiracji i informacji!

Trasa obejmie następujące miejsca:

  • 17 lipca – Xiamen, Chiny
  • 18 lipca – Hangzhou, Chiny
  • 19 lipca – Hefei, Chiny
  • 23 lipca – Taipei, Tajwan
  • 25 lipca – Bangkok, Thajlandia
  • 27 lipca – Dżakarta, Indonezja

Pozostaje nam wyrazić nadzieję, że Mike Johnston dotrze ze swoimi klinikami organizowanymi z okazji 135. rocznicy założenia firmy Gretsch również do Polski, a przynajmniej do naszej części Europy.

Share