> > > Modern Drummer prezentuje master class z Domem Famularo i Davidem Frangioni

Jak powszechnie w światku perkusyjnym wiadomo, Dom Famularo to jeden z najlepszych i najciężej pracujących edukatorów w branży. Prawdopodobnie spędza on więcej czasu podróżując i docierając do najdalszych zakątków świata z wiedzą o bębnach, niż spędza w domu. Przynajmniej tak było do czasu wybuchu pandemii COVID-19 ponad półtora roku temu. Teraz Dom robi dokładnie to samo w internecie dzięki swoim wywiadom z serii „All Access” i panelowi „The Sessions”.

Obecnie, we współpracy z magazynem Modern Drummer, Dom oraz David Frangioni ogłaszają warsztaty master class, które odbędą się 6 listopada 2021 r. o godz. 21:30 naszego czasu (15.30 czasu EST).

Zapisy odbywają się pod adresem: https://www.moderndrummer.com/store/masterclass-featuring-david-frangioni-and-dom-famularo/

Cena wejściówki: 50 dolarów.

W opisie wydarzenia czytamy:

“Masz problemy z Do you have technique tension challenges? Modern Drummer presents a MasterClass featuring Joe Morello’s Master Studies & Stick Control Techniques by two former students of Joe…David Frangioni and Dom Famularo.”

Tematy, które zostaną poruszone:
1. Szczegółowe omówienie techniki stosowanej przez Joe Morello w formie, w jakiej została ona przekazana mu przez George’a Lawrence’a Stone’a oraz Billy’ego Gladstone’a
2. Zrozumienie free stroke / rebound
3. Nauka technik upstroke oraz downstroke – formalna, a także nieformalna
4. Maksymalizacja techniki hand control, granie melodii i akcentów z wykorzystaniem książki Master Studies Joe Morello.

Naszym zdaniem wzięcie udziału w tego typu wydarzeniu nigdy nie może być złym pomysłem. Polecamy!