> > > MONUMENTS w Polsce!

Zapraszamy wszystkich fanów mocnego progresywnego grania na koncert Monuments, który odbędzie się 23 października w warszawskim Klubie Pogłos. 

Bilety w cenie 65 zł

Wraz z brytyjskim zespołem zagrają: Vola, Kadinja oraz Atlas.

Monuments jest to brytyjska progmetalowa formacja, która przez 11 lat istnienia wydała zaledwie trzy duże płyty. Grupa powstała w 2007 roku z inicjatywy Johna Browne’a oraz Josha Travisa. Z założycieli w zespole został tylko John Browne, który odwiedzi nasz kraj z takimi muzykami jak: Adam Swan, Olly Steele, Chris Barretto oraz Daniel Lang. Za bębnami siądzie ostatnii z wymienionych Panów, jest to postać, która oficjalnie członkiem zespołu została w tym roku. Wcześniej Lang działał w zespole jako muzyk sesyjny.

Monuments w Polsce!

fot: monuments.com

Vola – zespół pochodzący z Kopenhagi. Ich muzyka to połączenie rocka progresywnego, elektroniki oraz metalu. Polscy fani mieli już okazję zobaczyć go w akcji w 2016 roku gdzie supportowali Katatonię. Teraz w skład kapeli wchodzą: Adam Janzi, Asger Mygind, Martin Werner, Nicolai Mogensen.

Kadinja – ekipa pochodzi z Paryża. “Jeśli djent znów ma stać się popularny, to właśnie dzięki nim” – napisano w jednej z recenzji o debiutanckim albumie Francuzów z Kadinja, zatytułowanym “Ascendancy”. Zagrają dla nas w składzie: Philippe Charny Dewandre, Pierre Danel, Steve Tréguier, Quentin Godet i Morgan Berthet

ATLAS – formacja pochodząca z Finlandii i grająca metalcore. Patrik Nuorteva, Leevi Luoto, Tuomas Kurikka, Aleksi Viinikka i Aku Karjalainen – jest to skład zespołu, który wystąpi przed polską publicznością

Bilety dostępne m.in. TUTAJ