> > > Możliwości modułu Roland TD-50

Korzystaj z brzmień stworzonych przez artystów Roland, albo stwórz swoją muzyczną tożsamość od podstaw!

Najnowszy moduł giganta w zakresie produkcji perkusji elektronicznych- firmy Roland nosi nazwę TD-50. Jest to obecnie flagowy produkt w rodzinie modułów V-Drums, i oferuje nam naprawdę wiele. Widzieliśmy na własne oczy możliwości tego sprzętu, i jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, co proponuje klientom ten świetny producent. Wszystkie dźwięki, które zawarte są w module to high-endowa jakość brzmienia. Zaawansowany system edycji dźwięków o nazwie V-Edit jest również bardzo zachęcający. Do tego dochodzi jeszcze ogromna ilość narzędzi do przetwarzania brzmień, na które składa się equalizer, kreator przejść i sekcja dedykowanych efektów. Wszystko po to, aby każdy wymagający perkusista był w stanie stworzyć idealne brzmienie, które usatysfakcjonuje go w stu procentach, a jednocześnie będzie cały czas podatne na modyfikacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją modelu TD-50, którą zarejestrowaliśmy podczas tegorocznych targów NAMM 2017 w Anaheim.

Krótko mówiąc- czapki z głów. Tak jak można było zauważyć i usłyszeć- każdy preset może być jeszcze bardziej rozwinięty, zmieniony, uproszczony itd. Zależy to tylko od wyobraźni muzyka. Baza dźwięków, którą zawarł w swym produkcie Twórca to “pole do popisu” dla naszej kreatywności. Jest jeszcze jedna bardzo ciekawa, i ciągle uaktualniana kwestia związana z tym zaawansowanym, a jednocześnie przyjaznym użytkownikowi sprzętem. Oprócz gotowych brzmień można obecnie bezpłatnie skorzystać z wiedzy i doświadczenia najlepszych artystów firmy Roland. Jest to możliwe dzięki presetom z serii Artist Kits. O stworzenie swoich własnych brzmień poproszeni zostali m.in. Dirk Brand, Michael Schack oraz Craig Blundell. Oprócz skomponowania 15 dowolnych presetów, wymyślili również kilka swoich, charakterystycznych zestawów dźwięków. Możemy być dumni, ponieważ swoje presety stworzył też nasz rodak, który odnajduje się wyśmienicie zarówno za zestawem akustycznym, jak i za świetnymi produktami elektronicznymi z rodziny Roland, której z resztą od lat jest częścią. Tą osobą jest oczywiście Mariusz Mocarski! Poniżej zobaczyć możecie jego niedawną prezentację owego modułu:

Presety te może ściągnąć każdy, kto posiada moduł TD-50. Są one dostępne po podaniu danych na stronie https://www.roland.com/uk/td50-kits/. Żeby nie być gołosłownymi poniżej przedstawiamy wyczerpującą prezentację tego wspaniałego produktu. Jej autorami są perkusiści wymienieni wcześniej, czyli ścisła czołówka zawodowego bębnienia. Zapraszamy do zapoznawania się z bezmiarem możliwości modułu Roland TD-50!

https://www.roland.com/

http://pl.rolandeasteurope.com/

Share