> > > Music Info przedstawicielem marki Premier w Polsce

Miło nam poinformować, że firma Music Info sp. z o.o rozpoczęła dystrybucję instrumentów perkusyjnych i akcesoriów marki Premier w Polsce. W ofercie znajdą się przede wszystkim zestawy perkusyjne, hardware oraz szeroki wybór werbli.

Premier Percussion Limited – to brytyjski producent instrumentów perkusyjnych. Firma powstała w 1922 roku pod nazwą Premier Drum Company w Londynie z inicjatywy perkusisty Alberta Della Porta oraz konstruktora George’a Smitha. Lata 80 ubiegłego wieku, to wspaniały czas dla tej marki na rynkach globalnych. W tym okresie Premier produkował takie zestawy jak Elite, Resonator, Soundwave i Club. W tym okresie firma produkowała hardware o nazwie Trilok z innowacyjnym jak na tamte lata pedałem stopy 252. Lata 80 były również początkiem produkcji zestawów APK i XPK z ceną ‘value-priced’. Lata 90, to już pełna dominacja na rynku i poszerzenie oferty o flagowe zestawy Genista i Signia.

Mamy ogromną nadzieję, że polski przedstawiciel tej marki będzie kontynuował wspaniałe dokonania firmy Premier na światowych rynkach. Pozostaje nam czekać na instrumenty, które pojawią się wkrótce w polskich sklepach muzycznych. My już zabieramy się do pracy i bierzemy na warsztat testowy pierwsze zestawy bębnów marki Premier.