> > > Naciągi Aquarian Reflector Ice White dostępne w Polsce

Na początku tego roku firma Aquarian wypuściła na rynek dodatek do swoich naciągów z serii Reflector, a mianowicie – Aquarian Reflector Ice White. Nasze siły wywiadowcze donoszą, że produkt lada chwila dostępny będzie w Polsce. A nawet lepiej, już wjechał na magazyny u dystrybutora!

Naciągi Aquarian Ice White Reflector zapewniają dźwięk studyjny podczas grania na żywo; nie wymagają dodatkowego tłumienia.Ta nowa, biała dwuwarstwowa powierzchnia jest bardzo wytrzymała.

 

Dolna warstwa naciągów Ice White o grubości 10mil to wytrzymałe, gładkie białe tworzywo, które jest sztywniejsze i jaśniejsze od standardowego materiału, który wykorzystywany jest w produkcji naciągów perkusyjnych. W górnej warstwie o grubości 7mil, zastosowano technologię z naciągów Aquarian Nu-Brite. Rezultatem takiego połączenia  jest dwuwarstwowy hybrydowy naciąg, który ma ciepłe brzmienie, jest dźwięczny gdy zagramy na nim lżej, oraz bardzo tłusty gry potraktujemy go zza ucha.

Szeroki zakres brzmienia sprawia, że naciągi Aquarian Ice White Reflector sprawdzą się w wielu zróżnicowanych stylach muzycznych.

Naciągi są dostępne w rozmiarach 6″ – 26″

Łapcie filmik, na którym Eric Moore prezentuje możliwości brzmieniowe tych naciągów.