> > > Naciągi Dunnett Res-O-Tone i Res-O-Two firmy Remo

Niepowlekana radość z grania!

Firma Remo produkuje naciągi znane ze swojej świetnej jakości. Są one wybierane przez wielu bębniarzy, zarówno tych zawodowych, jak i amatorów, którzy cenią sobie solidność wykonania. Nowością jest opracowana wspólnie z Ronem Dunettem seria membran o nazwie Dunett Res-O-Tone oraz Res-O-Two. Dunette to producent wyjątkowych bębnów, których konstrukcja opiera się na jego własnych, często nietypowych pomysłach. Podczas współpracy z firmą Remo pracował on nad stworzeniem filcowego naciągu, aczkolwiek w trakcie poszukiwań natknął się na materiał, który według niego mógł stać się niesamowitą membraną. Surowcem tym okazał się być chroniony prawami autorskimi materiał nazywany tympani.

Remo Res-o-tone naciągi

Seria Res-O-Tone

Sekretem wyjątkowości tych naciągów jest bazowanie na legendarnej serii Ambassador. Res-O-Tone oferuje takie samo napięcie i odbicie pałki, ale bez warstwy powlekanej. Otrzymujemy dzięki temu czyste, otwarte i niczym nie zagłuszone brzmienie połączone z właściwościami materiału tympani. Brak powlekania zapewnia minimalny opór pałki przy poruszaniu się po kolejnych tomach, a wrażenia, przede wszystkim foniczne, pozostają takie same jak podczas grania na membranach Ambassador. Res-O-Tone to naciągi na tomy (dostępne w rozmiarach od 8″ do 18″) oraz centrale (dostępne w rozmiarach od 18″ do 26″). Naciągi na bęben basowy wykorzystują technologie użyte w popularnym Remo Powerstroke 3. Różnica tkwi w wykonaniu- cała membrana jest wykonana z tympani, tak samo obręcz kontrolująca brzmienie.

Remo Resotone

Seria Res-O-Two

Membrany Res-O-Two to podwójna wersja serii Res-O-Tone. Podtrzymując tradycję wykonywania bardzo wytrzymałych i świetnie brzmiących naciągów podwójnych, w tym przypadku producent również postarał się o najwyższą jakość ogółu. Materiałami wykorzystanymi podczas tworzenia Res-O-Two były jedna warstwa zwyczajnej membrany remo używanej w tego typu naciągach, oraz prześwitującej membrany z materiały tympani. Taki zabieg zapewnia dobrze znane wybrzmienie przy zwiększonych możliwościach naprężania. Wzbogaca to rozpiętość tonalną naciągu zachowując jednocześnie niesamowitą wytrzymałość.

Remo Res-o-two naciągi

Jak wiadomo sam opis często może być niewystarczający, dlatego też prezentujemy film, na którym możecie usłyszeć same naciągi, jak i historię ich powstania- zapraszamy do oglądania!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.bigbangdist.com/

Share