> > > NAMM 2017: Daru Jones prezentuje talerze Paiste

BeatIt na konferencji prasowej Paiste podczas targów NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Po prostu. Wystarczy tylko wspomnieć, że przepotężna kubatura Anaheim Convention Center, w którym to budynku impreza się odbywa, nie świeci w tym czasie pustkami, oferując tysiącom zwiedzających setki większych i mniejszych stoisk i to świadczy najlepiej o skali wydarzenia. To naprawdę trzeba zobaczyć!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest raczej zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy potentaci światowego rynku perkusyjnego (do tej grupy bez wątpienia należy zaliczyć markę PAISTE), wszystkie firmy, które się dla niego zasłużyły i które się na nim liczą, a także te, które chcą taki status osiągnąć. Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Vinnie Colaiuta, Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Mike Johnston, Danny Carey, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham i Vinny Appice, a także trzej endorserzy marki Paiste, którzy wystąpili na konferencji prasowej firmy w hotelu Hilton: Nicko McBrain, John JR Robinson i Daru Jones. A to to dopiero początek listy.

Daru Jones Paiste NAMM 2017

Daru Jones i MonoNeon

Konferencja prasowa firmy Paiste w hotelu Hilton

Pierwszego dnia targów miała miejsce konferencja prasowa zorganizowana przez firmę Paiste, która miała na celu zaprezentowanie nowości firmy na rok 2017. Były to talerze z kolekcji skarbów Nicko McBraina (Nico’s Treasures) oraz z serii 900 i Color Sound 900 prezentowanych przez samego artystę, Masters Thin prezentowanych przez Johna JR Robinsona oraz blach z rodziny PST z sygnaturą Daru Jonesa o nazwie Paiste PST X DJ’s 45. Coraz popularniejszy i wyrabiający sobie coraz lepszą markę na świecie Daru Jones wystąpił z towarzyszeniem basisty Dywane’a Thomasa Jra (“MonoNeon”), który współpracował z Princem w ostatnim okresie przed jego śmiercią. Dla wszystkich niezorientowanych: prosimy nie regulować monitorów – Daru Jones gra na takim ustawieniu. Firma DW wprowadziła już na rynek zestaw PDP New Yorker sygnowany przez artystę i właśnie tak skonfigurowany.

Przed Wami Daru Jones i Dywane “MonoNeon” Thomas Jr. podczas konferencji prasowej firmy Paiste w ramach targów muzycznych NAMM 2017. Bawcie się dobrze!