> > > NAMM 2017: John JR Robinson prezentuje talerze Paiste

Konferencja prasowa Paiste na NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Tylko tyle i aż tyle. Wystarczy tylko wspomnieć, że przepotężne Anaheim Convention Center, w którym to budynku impreza się odbywa, nie świeci w tym czasie pustkami, oferując tysiącom zwiedzających setki większych i mniejszych stoisk, co w najlepszy sposób świadczy o skali i rozmachu całego wydarzenia. To naprawdę trzeba zobaczyć!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest raczej zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy potentaci światowego rynku perkusyjnego (do tej grupy bez wątpienia należy firma PAISTE), wszystkie marki, które się dla niego zasłużyły i które się na nim liczą, a także te, które chcą taki status osiągnąć. Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Vinnie Colaiuta, Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Mike Johnston, Danny Carey, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham i Vinny Appice, a także trzej endorserzy marki Paiste, którzy wystąpili na konferencji prasowej firmy w hotelu Hilton: Nicko McBrain, John JR Robinson i Daru Jones. A to to dopiero początek listy.

 John JR Robinson Paiste NAMM 2017

Koferencja prasowa Paiste podczas NAMM 2017, John JR Robinson

Prezentacja talerzy Paiste Masters Thin

Podczas zamkniętej konferencji prasowej przeprowadzonej w hotelu Hilton w Anaheim miała miejsce prezentacja kilku serii i kilkunastu modeli blach PAISTE, które są nowościami w katalogu firmy na rok 2017. Daru Jones zaprezentował dziurawe talerze PST X DJs 45 (ten występ jest dostępny na naszym portalu w osobnym materiale), a uwielbiany przez fanów metalu na całym świecie Nicko McBrain przedstawił ciekawie pomyślaną serię z własną sygnaturą (Nicko’s Treasures) oraz blachy z rodziny 900 i Color Sound 900. Osobna atrakcją był występ Johna JR Robinsona, który zaprezentował nowości z serii Paiste Masters Thin. Pomógł mu w tym laureat nagrody Grammy – basista Hussain Jiffry.

Posłuchajcie sami nie tylko pięknie brzmiących talerzy Paiste Masters Thin, ale także mistrzowskiego groove’u tego wspaniałego perkusisty. Przed Wami John JR Robinson podczas konferencji prasowej PAISTE zorganizowanej w ramach targów muzycznych NAMM 2017!