> > > NAMM 2017: Russ Miller na stanowisku firmy Mapex

Russ Miller prezentuje oprogramowanie perkusyjne NFUZD na targach NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Krótko i na temat. Tysiące producentów wszystkich możliwych rodzajów instrumentów (a więc także i perkusji, instrumentów perkusyjnych i akcesoriów), nagłośnienia, oprogramowania czy dostawców usług związanych z branżą muzyczną, do tego dziesiątki tysięcy zwiedzających trzypiętrowe centrum konferencyjne w kalifornijskim Anaheim, przy czym wszyscy również są pracownikami praktycznie każdej gałęzi przemysłu muzycznego. I tak co roku. To trzeba po prostu zobaczyć i doświadczyć wszystkiego na własnej skórze!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest raczej zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy najwięksi światowego rynku perkusyjnego (Paiste, Zildjian, Sabian, Meinl, DW, Gretsch, Tama, Yamaha, Pearl itd.), wszyscy, którzy się dla niego zasłużyli i którzy się na nim liczą (Istanbul Agop, Istanbul Mehmet, MAPEX, Dixon), a także ci, którzy chcą taki status osiągnąć (np. kanadyjski producent pałek i akcesoriów Headhunters, nasi rodacy z firmy Polyend czy zajmujący się głównie akcesoriami perkusyjnymi Big Bang Distribution). Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Mike Johnston, Gregg Bissonette, Rick Latham czy Vinny Appice, Vinnie Colaiuta, Danny Carey, Nicko McBrain, Daru Jones, John JR Robinson, Mikkey Dee, Gergo Borlai czy endorser marki MAPEX – Russ Miller. A to zaledwie czubek góry lodowej…

Stoisko Mapex i NFUZD Audio, NAMM 2017

Russ Miller

Stoisko marek Mapex oraz NFUZD

Jedną z atrakcji stanowiska firmy MAPEX były prezentacje najnowszych rozszerzeń wprowadzonego na rynek w 2015 r. oprogramowania perkusyjnego NFUZD Audio. Trzy razy dziennie można było posłuchać jak Russ Miller – wybitny perkusista sesyjny z setkami nagrań największych gwiazd muzyki pop oraz do hollywoodzkich produkcji na koncie, którego bardzo ciekawy artykuł na temat endorsingu publikowaliśmy w czterech częściach latem ubiegłego roku, prowadzi te prezentacje, jednocześnie pokazując także nowy zestaw Mapex Saturn V Tour Edition. Była także możliwość delektowania się grą doskonałego perkusisty.

Bębniarki i Bębniarze! Przed Wami stoisko firmy MAPEX podczas targów muzycznych NAMM 2017!