> > > NAMM 2017: stanowisko firmy Amedia

BeatIt na stoisku marki Amedia na targach NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Stwierdzenie to dotyczy wszystkich możliwych rodzajów instrumentów, nagłośnienia, oprogramowania czy usług związanych z branżą muzyczną, a więc także i perkusji. To trzeba po prostu zobaczyć i doświadczyć wszystkiego na własnej skórze. Każdego roku w styczniu na kilka dni olbrzymie powierzchnie trzypiętrowego centrum konferencyjnego w kalifornijskim Anaheim stają się domem dla setek wystawców operujących w każdej gałęzi przemysłu muzycznego oraz tysięcy zwiedzających. Nie inaczej było i w tym roku.

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest raczej zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy najwięksi światowego rynku perkusyjnego, wszyscy, którzy się dla niego zasłużyli i którzy się na nim liczą (do tej grupy zaliczamy markę Amedia), a także ci, którzy chcą taki status osiągnąć. Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Vinnie Colaiuta, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Daru Jones, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham, Vinny Appice czy Gergo Borlai. A to zaledwie czubek góry lodowej…

Stoisko marki Amedia na targach NAMM 2017

Tegoroczne nowości firmy Amedia

Podczas zwiedzania wystawy w Anaheim Convention Center zatrzymaliśmy się również na stanowisku firmy Amedia, której amerykański przedstawiciel, Michael Curtis Jr., opowiedział nam o nowych produktach przewidzianych do promocji w rozpoczynającym się roku. W tym odcinku naszego reportażu z targów muzycznych NAMM 2017 zobaczycie następujące talerze: hi hat Amedia Stingray Traditional, piaskowany i kuty ride Kommagene Heavy, jeszcze bezimienny ride oparty na serii Ahmed z dodatkowym toczeniem, ride i crash z rodziny Jazz Legend, crash Ahmet Legend kuty od wewnątrz, crash Stingray Traditional, kilka dziurawych crashy z różnych linii, a także hi hat Jazz Legend. Zapraszamy do oglądania!