> > > NAMM 2017: stanowisko firmy Gretsch

Odwiedziny BeatIt na stoisku Gretsch podczas targów NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Tylko tyle i aż tyle. Przepotężna kubatura Anaheim Convention Center, w którym to budynku impreza się odbywa, oraz fakt, iż budynek ten nie świeci w tym czasie pustkami oferując tysiącom zwiedzających setki większych i mniejszych stoisk świadczą o tym najlepiej. To naprawdę trzeba zobaczyć!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest raczej zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy potentaci światowego rynku perkusyjnego (do tej grupy bez wątpienia należy zaliczyć markę GRETSCH), wszystkie firmy, które się dla niego zasłużyły i które się na nim liczą, a także te, które chcą taki status osiągnąć. Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Daru Jones, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham i Vinny Appice, a także endorserzy marki Gretsch – wielki i jedyny w swoim rodzaju Vinnie Colaiuta, a także wyrabiający sobie coraz większą renomę, znany także z naszych materiałów, Gergo Borlai. Możecie nam wierzyć, że to dopiero początek listy.

Gretsch NAMM 2017

Gretsch Brooklyn w wykończeniu Satin Burnt Orange

Nowości w ofercie marki Gretsch

Zatrzymawszy się przy stanowisku Gretscha wpadło nam w oko klika nie do końca znajomych produktów i wykończeń. Podczas gdy Vinnie Colaiuta dawał autografy i pozował do zdjęć z fanami (kolejka zrobiła się całkiem spora), my mogliśmy zaprosić przedstawiciela firmy do oprowadzenia nas po wystawie. Andrew Shreve – Manager Marki oraz Manager ds. Relacji z Artystami – opowiada o nowym wykończeniu Satin Burnt Orange oraz nowej centralce o wymiarach 26″ x 14″, które wzbogacają serię Brooklyn, nowym wykończeniu Silver Sparkle dostępnym w serii Catalina Maple, dwóch werblach z sygnaturą Vinniego Colaiuty (12″ x 4″ oraz 14″ x 5″), werblu z sygnaturą Steve‘a Ferrone w wykończeniu Cadillac Green Gloss i wreszcie nowym wykończeniu oferowanym w serii USA Custom, czyli połączeniu Millennium Maple z Walnut Burst.

Bębniarki i Bębniarze! Specjalnie dla Was prezentujemy nowości marki Gretsch na rok 2017! Prosto z NAMM 2017!