> > > NAMM 2017: stanowisko firmy Pearl

Stanowisko firmy Pearl podczas targów NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Stwierdzenie to dotyczy wszystkich możliwych rodzajów instrumentów, nagłośnienia, oprogramowania czy usług związanych z branżą muzyczną, a więc także i perkusji. Każdego roku w styczniu na kilka dni olbrzymie powierzchnie trzypiętrowego centrum konferencyjnego w kalifornijskim Anaheim stają się domem dla tysięcy wystawców operujących w każdej gałęzi przemysłu muzycznego oraz dziesiątków tysięcy zwiedzających. Nie inaczej było i w tym roku.

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co wydaje się naturalne) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy wielcy światowego rynku perkusyjnego (w tym firma PEARL), wszyscy, którzy się na nim liczą, a także ci, którzy chcą taki status osiągnąć. Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Steve Gadd, Steve Smith, Benny Greb, Vinnie Colaiuta, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Daru Jones, Gregg Bissonette, Rick Latham, Mikkey Dee, a na stanowisku Pearla – endorser tej firmy, wspaniały perkusista jazzowy i sesyjny Marvin “Smitty” Smith.

Pearl NAMM 2017

Spotkanie z produktami Pearl

W tym odcinku relacji z pobytu ekipy BeatIt na NAMM Show 2017 chcielibyśmy pokazać Wam wszystko to, co japoński potentat przygotował na tę imprezę i uznał za najbardziej warte zaprezentowania amerykańskim i światowym przedstawicielom branży perkusyjnej, ale także po prostu maniakom bębnów. Zobaczycie w związku z tym pięć odsłon flagowego modelu Pearla z najwyższej półki, czyli serii Masterworks. Będą to modele Studio, Stadium, Modern Dry, Urban oraz Heritage. Dodatkowo nasz gospodarz i zarazem przedstawiciel firmy opowie o zestawie Pearl Decade (pomyślanym jako najniższy z profesjonalnych bębnów Japońskiego potentata), nowej maszynce do hi hatu o nazwie Rapid Lock, a także o werblach z sygnaturami Omara Hakima (Miles Davis, David Bowie, Sting, Madonna, Dire Straits, Bryan Ferry) i Erica Singera (Kiss, Alice Cooper, Black Sabbath, Gary Moore, Lita Ford).

Bębniarki i Bębniarze! Zobaczcie, jak prezentowała się oferta firmy PEARL podczas targów muzycznych NAMM 2017!