> > > NAMM 2017: stanowisko firmy Sabian

BeatIt na targach muzycznych NAMM 2017: stoisko firmy Sabian

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Stwierdzenie to dotyczy wszystkich możliwych rodzajów instrumentów (a więc także i perkusji), nagłośnienia, oprogramowania czy usług związanych z branżą muzyczną. Każdego roku w styczniu na kilka dni olbrzymie powierzchnie trzypiętrowego centrum konferencyjnego w kalifornijskim Anaheim stają się domem dla tysięcy wystawców operujących w każdej gałęzi przemysłu muzycznego oraz dziesiątków tysięcy zwiedzających. Tak samo było i w tym roku.To naprawdę trzeba zobaczyć!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest chyba zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy potentaci światowego rynku perkusyjnego (SABIAN, Zildjian, Paiste, Meinl, Pearl, Tama, DW, Yamaha, Roland, Sonor, Gretsch), wszystkie firmy, które się dla niego zasłużyły i które się na nim liczą (Istanbul Agop, Istanbul Mehmet, Craviotto, Mapex, Dixon), a także te, które chcą taki status osiągnąć (choćby Headhunters z Kanady). Należy również wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Vinnie Colaiuta, Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Daru Jones, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham i Vinny Appice czy Gergo Borlai. Możecie nam wierzyć, że to dopiero początek listy.

Stoisko firmy Sabian podczas targów NAMM 2017

Sabian AAX Aero Splash (8″, 10″ i 12″) oraz AA Holy China (8″, 10″ i 12″)

Nowości marki Sabian

Również kanadyjski potentat w dziedzinie talerzy perkusyjnych przygotował sporo nowości na bieżący rok. Już za chwilę przedstawiciel firmy SABIAN zaprezentuje Wam wszystko to, co jest warte Waszej uwagi w ich najnowszej ofercie. Oto przed Wami: dwie blachy Artisan Elite (20″ i 22″), do tego hi haty z tej samej serii (14″ i 16″), hi haty Artisan Light (14″ i 15″), roszerzające ofertę rodziny HHX Evolution 19-calowy crash i 21-calowy ride, nowy crash B8X Ballistic w rozmiarach 16″ i 18″, AAX Aero Splash (8″, 10″ i 12″), AA Holy China w małej wersji (8″, 10″ i 12″), czy wreszcie bardzo ciekawy stack XSR Fast Stax (16-calowa chinka XSR połączona z 13-calowym crashem X-Celerator).

Bębniarki i Bębniarze! Specjalnie dla Was, z targów muzycznych NAMM 2017: nowości firmy SABIAN na bieżący rok!