> > > NAMM 2017: stanowisko firmy Zildjian

BeatIt na stoisku firmy Zildjian podczas targów muzycznych NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Po prostu. Wielkie powierzchnie Anaheim Convention Center, w którym to budynku impreza się odbywa, oraz fakt, iż nie świeci on w tym czasie pustkami oferując tysiącom zwiedzających setki większych i mniejszych stoisk świadczą o tym najlepiej. To naprawdę trzeba zobaczyć!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest chyba zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy potentaci światowego rynku perkusyjnego (do tej grupy bez wątpienia należy zaliczyć markę ZILDJIAN), wszystkie firmy, które się dla niego zasłużyły i które się na nim liczą, a także te, które chcą taki status osiągnąć. Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Vinnie Colaiuta, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Daru Jones, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham i Vinny Appice, Gergo Borlai, a także endorserzy marki Zildjian – wielcy i niepowtarzalni mistrzowie tego fachu Steve Gadd i Steve Smith. Możecie nam wierzyć, że to dopiero początek listy.

Zildjian NAMM 2017

Paul Francis prezentuje talerze Zildjian K Custom Special Dry

Nowości w ofercie marki Zildjian

Podczas zwiedzania stoisk w Anaheim Convention Center musieliśmy się zatrzymać u Zildjiana. Nie tylko dlatego, że potentatów się nie ignoruje, ale także po to, aby naocznie i “nausznie” ostukać nowe zabawki tego producenta wyśmienitych blach i zdać Wam z tego relację, co niniejszym czynimy. Nowe produkty w katalogu tej marki na rok 2017 pokaże Wam Paul Francis – Dyrektor Badań i Rozwoju Produktu w firmie ZILDJIAN. Przed Wami nowa, rozbudowana seria Zildjian K Custom Special Dry, która obejmuje następujące, bardzo obecnie popularne sucho brzmiące talerze: splash 10″, crashe w rozmiarach 16″ – 22″, ride’y 21″ i 23″, Trash Crashe w rozmiarach 17″, 19″, 21″, Trash China 18″, hi hat 13″, 14″, 15″ oraz górę od hi hatu o nazwie FX Top, którą można sparować ze spodem dowolnego typu. Dodatkowo zobaczycie i usłyszycie dwa nowe modele z rodziny blach cichych Zildjian Low Volume, czyli 10-calowy splash i 20-calowy ride.

Bębniarki i Bębniarze! Specjalnie dla Was prezentujemy nowości marki Zildjian na rok 2017! Prosto z NAMM!