> > > Nic Collins dołącza do rodziny Porter & Davies

Firma Porter & Davies powiększa swoją rodzinę artystów. Ostatnio dołączył do niej Nic Collins. Syn Phila Collinsa używa BC2 ze swoim zespołem Better Strangers i siedziska TT6 podczas koncertów z Philem Collinsem i na nadchodzącej trasie Genesis w 2021 roku.

Nic koncertuje ze swoim tatą, odkąd skończył szesnaście lat. Obecnie ma dziewiętnaście lat i przygotowuje się do trasy koncertowej The Last Domino Genesis, będąc tym samym wieku co Phil, kiedy pierwotnie dołączył do zespołu. Nie jest zaskoczeniem, że dorastając w otoczeniu muzyki swojego ojca wnosi to, czego potrzebuje grupa, jednocześnie wnosząc do brzmienia zespołu zupełnie nową energię.

Gdy nie pracuje z ojcem, Nic ze swoim własnym zespołem Better Strangers gra mieszankę ciężkiego rocka ze współczesnymi melodiami. Nic Collins przypisuje zespołowi swój rozwój jako muzyk i perkusista podkreślając przy tym ewolucję własnej muzycznej tożsamości. Better Strangers ma wydać swoją debiutancką EPkę w 2021 roku.

Opowiadając o korzystaniu z produktów P&D, Nic powiedział: „Siedzisko perkusyjne Porter & Davies to kompletny przełom na rynku. Dzięki niemu czuję się o wiele bardziej zainspirowany za zestawem i dosłownie czuję każdy rytm. System jest również tak prosty i łatwy w użyciu, że znacznie ułatwi życie każdemu perkusiście”.

Aby dowiedzieć się więcej o siedziskach wyposażonych w BC2, TT6 i wszystkich innych produktach Porter & Davies, odwiedź stronę porteranddvies.co.uk/.

Aby kupić którykolwiek z produktów firmy, przejdź na stronę porteranddavies.co.uk/shop/.

Zapraszamy także do obejrzenia naszego materiału wideo, w którym Nic prezentuje swój zestaw perkusyjny TUTAJ.