> > > NINO Percussion na targach EDUTEC w Poznaniu

Uczysz rytmiki? Prowadzisz zajęcia bębniarskie? Starasz się umuzykalnić swoich wychowanków w szkole lub przedszkolu? Jeśli tak, to Twoim narzędziem pracy są z pewnością instrumenty, w dużej mierze perkusyjne. Na przeciw oczekiwaniom edukatorów poszukujących świetnej jakości sprzętu wychodzi NINO Percussion, producent wszelkiego rodzaju bębnów i perkusjonaliów przeznaczonych głównie dla dzieci i młodzieży. W tym roku osoby i placówki zainteresowane korzystaniem z tego fantastycznego sprzętu będą miały okazję wypróbować go na poznańskich targach EDUTEC.

W dniach 22-23 marca 2018 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Targów Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC, które przygotowane są przy II Ogólnopolskim Kongresie Oświatowym pod hasłem „Edukacja dla zdrowia”.
Organizatorem Kongresu jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Targi adresowane są do dyrektorów szkół i przedszkoli, opiekunów szkolnych, pedagogów oraz nauczycieli na różnych poziomach nauczania. Celem uczestnictwa NINO Percussion w wydarzeniu jest promocja marki wsród nauczycieli z całej Polski oraz umożliwenie im bezpośredniego kontaktu z produktem.

Każdy odwiedzający będzie miał okazję osobiście przetestować ich instrumenty, porozmawiać na ich temat oraz wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania przygotowaliśmy zestaw instrumentów NINO Percussion.
Godziny otwarcia terenów targowych dla publiczności:

22 marca 2018 – 10.00 – 18.00

23 marca 2018 – 10.00 – 18.00

Adres:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o

ul. Głogowska 14

60-734 Poznań

pawilon 15 ( Wejście B)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Więcej informacji o:

Targach EDUTEC: http://edutec.mtp.pl/pl/

Instrumentach NINO Percussion: http://ninopercussion.com/

Share