> > > Nowa inicjatywa Vic Firth Drumchain

9 kwietnia Avedis Zildjian Company, firma macierzysta Vic Firth, ogłosiła wprowadzenie Vic Firth Drumchain – nowej, ciekawej inicjatywy, która ma pomóc w zjednoczeniu muzyków w czasach, których możliwość łączenia się i integracji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Vic Firth zaangażował się w budowanie tej łączności, niezależnie od tego, czy chodzi o idealną parę pałek, czy o ułatwienie możliwości wspólnego muzykowania. Muzycy mogą cieszyć się tą jednoczącą inicjatywą wraz z rozpoczęciem Vic Firth Drumchain, który ma skupiać artystów i instrumentalistów z całego świata, niezależnie od gatunku muzycznego. Dzięki temu twórcy mają możliwość współuczestnictwa z artystami Vic Firth, takimi jak Dave Weckl, Anders Astrand, Ji Hye Jung, Juan „Carlito” Mendoza, Se-Mi Hwang, Nelli Bubujanca, Nate Skinner, Roger Carter i Devon Taylor, w wykonaniu kompozycji autorstwa Iana Groma.

Ludzie chcą czuć się połączeni i to było naszym głównym celem przy tworzeniu tego projektu – połączenie z całą społecznością perkusyjną ”- mówi Mike Weber, Global Brand Manager Vic Firth. „Naprawdę chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, aby pokazać, jak potężna może być rola muzyki w łączeniu ludzi. Nasza niesamowita rodzina artystów Vic Firth naprawdę wdrożyła wizję Drumchain w życie, dzieląc się swoim talentem z różnych środowisk i stylów muzycznych, a także używając przy tym kreatywnych narzędzi. Teraz z niecierpliwością czekamy na przekazanie go pełnym pasji perkusistom i perkusjonistom z całego świata, aby mogli dołączyć do Drumchain i kontynuować budowanie wzajemnych kontaktów. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wymyślicie!

Aby zapoznać się z inicjatywą Drumchain, znaleźć pliki z podkładami do ​​zabawy i przesłać swoje wykonanie, należy wejść na stronę: https://vicfirth.zildjian.com/stayconnected