> > > Nowa seria talerzy od firmy Meinl

Meinl przygotował nową serię blach

Znany wszystkim i bardzo popularny producent talerzy perkusyjnych nie spoczywa na laurach. Widać jak na dłoni, że praca Działu Rozwoju Produktu firmy MEINL idzie pełną parą, niczym w laboratoriach NASA. Coraz to czytamy o nowych produktach pojawiających się w ofercie niemieckiego potentata. A to blachy Byzance Extra Dry, a to Byzance Dual, to znowu Byzance Brilliant lub Byzance Dark. Do tego wielbiciele brzmienia Meinla mogą od niedawna ostrzyć sobie zęby na modele Artist Concept z sygnaturami największych swoich endorserów: Deep Hats 18″/18″ Aniki Nilles, Bullet Stack 12″/16″ Luke’a Hollanda, Fat Stack 18″/16″ Matta Garstki i Super-Stack 18″/18″ Thomasa Langa. Jakby tego było mało, poszerzono linię Byzance Brilliant o nowe modele: Heavy Hammered China w rozmiarach 18″ i 20″ oraz Heavy Hammered Ride 22″.

Nie powinien zatem nikogo dziwić fakt, iż na rynek wchodzą kolejne talerze z logo firmy z Gutenstetten.  Tym razem jest to seria MEINL Pure Alloy. Są to instrumenty o w pełni toczonej powierzchni, co daje wyraziste, lśniące, jednocześnie miękkie brzmienie, którego wydobycie nie wymaga przyłożenia z całej siły.

MeinlCymbals_PureAlloy

Seria MEINL Pure Alloy

Oddajmy głos samemu producentowi:

“Czyste brzmienie bez wysiłku i wyrazistość praktycznie w każdym stylu to MEINL Pure Alloy.

Ich wyrafinowana natura osadzona w pełnym zakresie tonalnym ma swoje dwa oblicza, gdzie definicja polerowanych powierzchni spotyka się z subtelnym rozmyciem. Iskrzące, atłasowe barwy reagują na każde uderzenia dążąc do utworzenia interakcji roztaczającej się na każdym z poziomów dynamicznych.

Z łatwością też zamkniesz wybrzmienie w tych talerzach. MEINL Pure Alloy – to rownież znakomita definicja dla gry pałek perkusyjnych, której wynikiem jest wybrzmienie współgrające na poziomie siły i zrównoważonego rozmycia”.
Seria MEINL Pure Alloy składa się z następujących modeli:

Pure Alloy 16″ Medium Crash (PA16MC)

Pure Alloy 18″ Medium Crash (PA18MC)

Pure Alloy 20″ Medium Crash (PA20MC)

Pure Alloy 20″ Medium Ride (PA20MR)

Pure Alloy 22″ Medium Ride (PA22MR)

Pure Alloy 14″ Medium Hi-Hat (PA14MH)

Pure Alloy 15″ Medium Hi-Hat (PA15MH)

Więcej szczegółów znajdziecie pod adresami:

www.facebook.com/MeinlCymbalsPolska

www.meinlcymbals.com

Bębniarki i Bębniarze! Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam mnóstwa pięknych wrażeń z gry na tych instrumentach…