> > Nowe cajony od Meinl Percussion

Nowe cajony firmy Meinl Percussion

Niemiecki producent m. in. instrumentów perkusyjnych dodaje do swojej oferty trzy cajony z panelem frontowym wykonanym z orzecha.

New_Meinl_Cajons_webJumbo Bass Cajon (na zdjęciu po lewej) to element serii cajonów-subwooferów. Jego otwór rezonansowy znajduje sie na przednim panelu, co jest szczególnie przydatne podczas występów akustycznych, gdzie dźwięk płynie wprost w stronę publiczności. Korpus tego instrumentu jest większy od poprzedniego modelu, co daje głębsze i mocniejsze brzmienie.

Nr katalogowy: SUBCAJ5WN Cena: 842,00 zł

Modern Snare Cajon (na zdjęciu w środku) wyposażony jest w sprężyny stykające się z panelem czołowym, co daje klasyczne brzmienie cajona spotykane w muzyce flamenco. Radełkowane pokrętło reguluje nacisk sprężyn na panel. Sprężyny można również całkowicie wyłączyć. Korpus tego instrumentu jest wykonany z drewna kauczukowego i posiada wyściełane siedzisko.

Nr katalogowy: CAJ1WN-M Cena: 944,00 zł

Turbo Slap Top Cajon (na zdjęciu po prawej) to większa i zmodyfikowana wersja standardowego Slap Top Cajon z roku 2013. Cajony tego typu charakteryzują się podwyższoną uderzaną powierzchnią, co umożliwia grę w pozycji bliższej pionowej, a dźwięk płynie wprost w stronę publiczności. Turbo Slap Top Cajon posiada sprężyny po obu stronach.

Nr katalogowy: TOPCAJ2WN Cena: 711,00 zł