> > > Nowe conga LP Discovery

Firma Latin Percussion (LP) poszerza swoją linię instrumentów perkusyjnych Discovery, dodając do niej lekkie, strojone conga.

Wykonuje się je przy użyciu opatrzonej znakiem towarowym LP konstrukcji korpusu pod nazwą HD™ Shell Construction, a budulcem korpusu jest tworzywo sztuczne o dużej gęstości, które zapewnia jasny i wyrazisty dźwięk. Bębny mają średnicę 10” oraz 11” i są wyposażone w naciągi z naturalnej, niewyprawionej skóry, zapewniające autentyczne wrażenia z gry, oraz obręcze EZ Curve, według producenta, zapewniające wiele godzin wygodnej gry. Lugi 9/32” oznaczają, że Discovery Congas są łatwe do dostrojenia i dają dynamiczny dźwięk, odpowiedni dla początkującego i średniozaawansowanego instrumentalisty. W zestawie znajduje się również podwójny stojak na conga i klucz do strojenia.

Discovery Congas są dostępne w czterech kolorach: Black Onyx, Race Car Blue, Sea Foam, oraz Slate Grey. Wykończone są osprzętem malowanym proszkowo w kolorze czarnym. Ich uderzający wygląd i ciekawe brzmienie dźwięk sprawiają, że nowe Latin Percussion Discovery Congas to dobry sposób na wejście w świat instrumentów perkusyjnych.

Więcej informacji na temat LP Discovery Congas, a także innych produktów Latin Percussion na stronie: lpmusic.com/.

Latin Percussion official website: https://www.lpmusic.com/
FB: https://www.facebook.com/lppercussion
Instagram: https://www.instagram.com/lpmusicofficial/
YT: https://www.youtube.com/@LPYT